EREKTRON – prostatiidi ravimiseks ja potentsi suurendamiseks
Nooruses mees "saab", aga ei oska...
Vanemaks muutudes oskab, aga "ei saa" enam nii nagu nooruses...

 
Et "saada" nagu nooruses – kui on jõutud teatud vanusesse ja kui juba tundub, et jõud ei ole enam see –, selleks on ette nähtud aparaat, mis suudab aidata leida lahendust probleemile, mis on paljudel meestel – prostatiit. Ja on tähelepanuväärne, et selle aparaadi abil suurendavad igas vanuses mehed – ka täiesti terved – oma "väge" (erektsiooni) ning libiidot (seksuaalset kirge), samuti seksuaalse protsessi "kirkust".

Paljude puhul toimib see nagu kuulus viagra, kuid ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta. Ja lisaks erektsiooni tugevdamisele aitab seade meestel tegeleda prostatiidi, tsüstiidi, uretriidi ja teiste kuseteede haigustega.

Ja veel – seade ei aita mitte ainult mehi vaid ka naisi! Aparaadi mõju naise kehale näete
siin.

EREKTRON - prostatiidi ravimiseks ja potentsi suurendamiseks
 
Teile teeb muret prostatiit?
Teil on erektsioonihäire?
Te tahate nautida täielikku seksuaalelu?
 
KZT-RV AES (autonoomne pärasoole-vaginaalne elektrostimulaator) «EREKTRON» aitab Teid! «EREKTRON» on autonoomne rektaalne elektrostimulaator prostatiidi raviks ja potentsi taastamiseks. EREKTRON on uue põlvkonna autonoomne stimulaator igas vanuses meeste seksuaalsfääri tervisehäirete ravimiseks. Potentsi taastamine ja parandamine! Abi erektsioonihäirete puhul. Erektsiooni tugevdamine! Prostatiidi, uretriidi, tsüstiidi ravi. Rõõm ja enesekindlus on nüüd Teie jaoks saadaval!

Tootjast ja arendajast.
Venemaa Tervishoiuministeeriumi registreerimistunnistus
Nr. FS 022a5830/1063-04.
Toode on sertifitseeritud.

Vene (PA ZPI) ja Saksa (TCI medTech) teadlaste uusim ühine saavutus.
Seedetrakti pärasoole-vaginaalne autonoomne elektrostimulaator
EREKTRON on kasutusel kompleksravi kavas, günekoloogias, uroloogias, proktologias, viljakusravis ambulatoorselt või kodus.
 
Meeste sisemiste sugunäärmete krooniliste põletikuliste haiguste probleem on androloogia praktikas eriti aktuaalne. Uuringute andmeil esineb prostatiiti 20-45% meestest ning probleem hõlmab eelkõige töö- ja reproduktiivses eas 20-45 aastaseid mehi. Selle haiguse ravi on keeruline ülesanne ning sisaldab medikamentoosset ravi, samuti füsioloogilist, balneoloogilist ja refleksoloogilist teraapiat. Füsioteraapia on selle haiguse üheks peamiseks raviks.

Näidustused androloogia praktikas, raviks EREKTRON simulaatoriga:
1. Krooniline prostatiit mõõduka ägenemise või taandumise faasis.
2. Kroonilise prostatiidiga kaasnevad või sellest sõltumatud seksuaalfunktsiooni häired, ja nimelt:
- erektsiooni passiivsus, mis ei ole seotud penaalsete veresoonte patoloogiaga;
- võimetus säilitada erektsiooni seksuaalakti ajal, enne seemepurset;
- ülemäära pikaajalise seksuaalakti kestvuse lühendamine;
- võimetus ejakulatsiooniks või selle raskendatus;
- orgasmi psühholoogilise tonaalsuse intensiivsuse vähendamine.
EREKTRON elektrostimulaatori raviefekt
             
Pärast elektrostimulaatoriga EREKTRON läbi viidud ravi märkisid patsientid järgmist:
üldine seisundi paranemine
86%
valusündroomi kadumine
81%
disureetilise sündroomi kadumine
76%
seksuaalfunktsiooni paranemine
81%
libiido suurendamine
62%
adekvaatsed reaktsioonid
71%
seksuaalakti kestvuse normaliseerimine
76%
Patsientidel täheldatud prostatiidi kõrvalnähud on täielikult kadunud.
Eesnäärme uringutes sõrmega on täheldatud valu ja turse vähenemist, eesnäärme toonuse normaliseerumist - 76 %.
Eesnäärme sekreedi uuringutes täheldati patsientide absoluutsel enamikul (81%) vere valgeliblede arvu normaliseerumist ja letsitiini sisu tera suurenemist.
Seemnepurske analüüsi juures märgiti selle kvantitatiivset (spermatosoidide üldarv) (67%) ja kvalitatiivset (aktiivselt liikuvate spermatosoidide protsent ja selle aglutinatsiooni vähenemine) (76%) paranemist.
Eesnäärme ultraheliuuringutes avastati selle suuruse vähenemist drenaažfunktsiooni paranemise tõttu – 61%.
Edasised uuringud (1 ja 6 kuu möödudes) kinnitasid patsientidel stabiilset remissiooni ette nähtud tähtaja jooksul.
Kontrollrühmas hinnati kroonilise prostatiidi patsientide ravi otsest ja kaudset tulemust, kusjuures teraapia lähtus traditsioonilisest skeemist (meditsiiniline ravi, eesnäärme massaaž), ilma EREKTRON aparaadi abita.

KZT-RV AES rakendamine võimaldab lahendada mitmeid probleme korraga:

Elektrostimulaatorit on võimalik kasutada mitte ainult kodus, vaid ka tööl, reisil jne.;
1.Stimulaatori sisestamisel pärasoolde on tagatud täielik turvalisus, sest see vastab organoleptiliselt kõikidele rektaalsete küünalde nõuetele;
2.On võimalik parandada ravi efektiivsust ja suurendada selle tõhusust, kuna elektro-sessioone saab korraldada ühe päeva jooksul mitu korda.

Uuringu tulemused tõestavad, et KZT-RV AES võimaldab:
elektriliste impulsside abil kõrvaldada valu;
taastada vere mikroringluse tänu krooniliste kõhukinnisuste ennetamisele, millel on positiivne endomürgistuse vastane mõju;
soodustada ravimipreparaatide lokaalset, organisisest elektroforeesi, vähendades seega medikamentide koormust teistele organitele ja organismile üldiselt;
2-3 korda suurendada seksuaalsfääri krooniliste haiguste kompleksravi tõhusust;
tõhusalt kõrvaldada seksuaalhäireid, mis on seotud eespool loetletud haigustega;
kasutamist iseseisva meetodina mehe potentsi taastamiseks.
KZT-RV AES EREKTRON kasutamine on üsna lihtne ja mugav, kuid positiivset mõju seksuaalfunktsioonile võib tunda juba pärast paari minutit – seksuaalelu muutub kirkamaks ja täielikumaks.

Kokkuvõtteks.

Stimulaatorit EREKTRON kasutatakse meeste raviks, kellel on krooniline prostatiit, mis põhjustab seksuaalfunktisooni häireid ja sigimisvõime kahjustusi, ning see on piisavalt tõhus ja võimaldab teha järgmisi järeldusi:

1. Stimulaatori EREKTRON mõjuteguriks on spetsiifiline elektroimpulss, millel on valuvaigistav toime.
2. Seedimise ja ainevahetuse paranemisel on paistetuse ja põletiku vastane toime, mis edendab reparatiivseid protsesse.
3. Enamiku patsientide puhul võimaldab see seksuaal- ja reproduktiivtervise funktsioonide kiiret ja püsivat normaliseerimist, mis aitab kaasa harmoonilise suhte uuendamisele oma partneriga.
4. Stimulaatori EREKTRON rektaalne kasutamismeetod on lihtne, ohutu ja kättesaadav absoluutsele enamusele patsientidest.


EREKTRONi mõju
PANGE TÄHELE! Seade ei ole imerohi ja rasket haigust – III faasi adenoomi, mis nõuab kirurgilist sekkumist – see ei ravi!
Muudel juhtudel parandab see kindlasti elukvaliteeti. Ja mida varem mees hakkab mõtlema ennetusmeetmetest, et vältida eesnäärme põletikku ja selle suurenemist, seda parem. Nagu on öelnud kuulus uroloog, prof. A. Kamalovs: "Müts maha – see seade kui ennetav metood töötab imeliselt. Ma soovitan seda kõigile meestele vanuses üle 40, ravikuuridena, 2 korda aastas".

VASTUNÄIDUSTUSED
1) äge südamepuudulikkus, südamestimulaatori kasutamine;
2) äge eesnäärme põletik, eesnäärmevähk, konkremendid (kivid) eesnäärmes ja kuseteedes.

HINNANGUD

Hinnang 1
"Ma olen taksojuht. 5 aastat tagasi tekkisid probleemid potentsiga, mis on ka üsna arusaadav – istuv töö, verevoolu tõkestus eesnäärmes. Aasta aega ei elanud ma oma abikaasaga seksuaalelu. Siis hakkasin kasutama elektrostimulaatorit. Nüüd probleemi enam ei ole. Soovitan seda kõigile autojuhtidele."
Valdis. 48 aastane.

Hinnang 2
Minul oli selline lugu. Õhtul peale tööd lülitasin sisse TV, panin teki peale (et naine ei näeks) ja sisestasin stimulaatori, kuid impulsi ei tundnud. Üritasin ikka ja uuesti, kuid impulssi ei olnud. Ma otsustasin minna WC-sse, et see välja tõmmata, kuid niipea kui tõusin, tajusin kohe impulsse – need olid kusepõie piirkonnas ja üsna tuntavad. Kolm päeva pärast menetlustega alustamist läksid põievalud üle. Olen harjunud kasutama seda teistele üsna märkamatult. Lähen WC-sse, panen sisse ja jalutan toas ringi nagu tavaliselt. 30 minuti pärast lähen vannituppa, tõmban välja, pesen puhtaks ja kõik on OK. Tahan märkida, et pärast 20 minutit on märgatav spontaanne erektsioon.
Peters. 45 aastane.

Hinnang 3
Kirjast: "Eile õhtul tegin 3. protseduuri 20 min. (10, 15, 20) nii nagu kasutusjuhendis on kirjutatud, ilma konkreetse usuta, ainult palja lootusega. Täna hommikul oli mul esimest korda jälle hommikul "püsti". Olen oma 65. eluaastal selle üle vägagi rõõmus. Juba 10 aastat ei ole mul hommikuti midagi olnud. Kui seni läksin tüdrukute juurde lihtsalt mängima, siis ehk nüüd oleksin võimeline ka millekski muuks, kuigi see võtab muidugi aega. Tänan Teid väga.
Ma loodan, et äkki mingil hetkel saan ka magada õhtust kuni hommikuni, ilma et peaksin üles tõusma, selleks et WC-sse minna. See, mida Te levitate on tõeline ime. Jätkake – las inimesed olla õnnelikud. Senini oli süstemaatiline apaatia, alaväärsuskompleks jne., kuid äkki nüüd elu muutub ja tuleb nauding. Tänan Teid veel kord."
Imants. 65 aastane.

Küsimus:
Kas elektrostimulaator asendab sõrmemassaaži?

Vastus:
Sõrmemassaaž ei kuulu tervishoiuministeeriumi poolt soovitatavate protseduuride loetellu, sest nõnda saab masseerida ainult 1/3 osa eesnäärmest. Elektrostimulaatori impulsid parandavad verevoolu kogu eesnäärmes.

Küsimus:
Mul on nõrk erektsioon, kas elektrostimulaator aitab?

Vastus:
Stimuleerides vere juurdevoolu peenisesse tugevdab elektrostimulaator erektsiooni.

Küsimus:
Millal tuleks kasutada aparaati erektsiooni saamiseks – enne seksi või seksi ajal?

Vastus:
Võite kasutada enne ja ka vahekorra ajal.

Küsimus:
Milline on elektrostimulaatori tööiga?

Vastus:
Umbes 75 tundi pidevat tööd (50 garanteeritud) – see on 150–200 seanssi.
 
 
 
Hind: 150 EUR (Hind sisaldab kohaletoimetamist EMS)
e-posti teel:
Helistama: +372 58227768

Tasuda saab ettemaksuga, pangaülekandega või rahvusvahelist maksesüsteemi PayPal kasutades.

Palun võtke enne raha ülekandmist meiega e-posti kaudu ühendust.
Keywords:
Erektsioon, potents, erektsiooni tugevdamine, potentsi tõstmine, potentsi parandamise vahendid, impotentsus, loomulikud vahendid erektsiooni taastamiseks ja parandamiseks, erektsioonihäire, erektsioonile, potentsile, ravitseja, tervendamine, ravib, ravi, arst, vähk, allergia, immuunsüsteem, süda,veresoonde, veresooned, veresoon, veenid, arterid, aju, verevarustus, tooniseeriv, haigused, ravib, ravib, aitab lahendada, looduslikud preparaadid, looduslikud ravimid, prostatiit,prostatiidi näärm, eesnäärm, prostatiidi adenoom, eesnäärme, potentsi parandajad, potentsi ja erektsiooni parandamine, peenis ei püsi püsti, eesnäärme hüperplaasia, meeste terviseks, toidulisandid meestele,, prostatiit, eesnäärme, adenoom
eXTReMe Tracker
Design by Alex